13.2 C
Amsterdam
30 mei 2024
Motocrossplanet
Home » Nagl, Skovbjerg en Oppliger winnen eerste manche ADAC Drehna

Nagl, Skovbjerg en Oppliger winnen eerste manche ADAC Drehna

Max Nagl, Nicolaj Skovbjerg en Ryan Oppliger hebben de eerste manche van de ADAC Masters in Drehna weten te winnen. De 125 klasse reed vandaag enkel een tijdtraining waarbij Aron Katona de snelste tijd neer wist te zetten.

ADAC Masters:
1. Maximilian Nagl (GER, HON),
2. Cornelius Töndel (NOR, KTM), +16.768
3. Henry Jacobi (GER, KTM), +31.605
4. Maximilian Spies (GER, KTM), +33.246
5. Adam Sterry (GBR, KTM), +35.460
6. Tom Koch (GER, KTM), +37.884
7. Noah Ludwig (GER, KTM), +53.020
8. Jakub Teresak (CZE, HUS), +1:08.932
9. Jere Haavisto (FIN, KTM), +1:12.103
10. Harri Kullas (EST, HUS), +1:14.398
11. Tim Koch (GER, HUS), +1:14.744
12. Oriol Oliver Vilar (ESP, KTM), +1:20.687
13. Thomas Sileika (LAT, GAS), +1:22.266
14. Lukas Platt (GER, KTM), +1:23.784
15. Hardi Roosiorg (EST, KTM), +1:27.765
16. Gert Krestinov (EST, HON), +1:32.895
17. Petr Polak (CZE, YAM), +1:53.352
18. Jeremy Knuiman (NED, GAS), +1:55.912
19. Mark Scheu (GER, HUS), +1 Rnd.
20. Glen Meier (DEN, SUZ), +1 Rnd.
21. Marnique Appelt (GER, GAS), +1 Rnd.
22. Max Thunecke (GER, HON), +1 Rnd.
23. Raf Meuwissen (NED, KTM), +1 Rnd.
24. Cato Nickel (GER, KTM), +1 Rnd.
25. Fynn-Niklas Tornau (GER, HUS), +1 Rnd.
26. Vaclav Kovar (CZE, KTM), +1 Rnd.
27. Loris Freidig (SUI, HUS), +1 Rnd.
28. Dennis Ullrich (GER, KTM), +1 Rnd.
29. Leon Rehberg (GER, FAN), +1 Rnd.
30. Boris Maillard (FRA, SUZ), +1 Rnd.
31. Pavel Dvoracek (CZE, YAM), +1 Rnd.
32. Mike Bolink (NED, YAM), +1 Rnd.
33. Toni Hoffmann (GER, KTM), +1 Rnd.
34. Thomas Vermijl (BEL, GAS), +1 Rnd.
35. Jens Getteman (BEL, HUS), +1 Rnd.
36. Kaarel Tilk (EST, HUS), +2 Rnd.
37. Nico Koch (GER, GAS), +5 Rnd.
38. Paul Haberland (GER, YAM), +7 Rnd.
39. Justin Trache (GER, YAM), +9 Rnd.
40. John Adamson (GBR, HUS), +15 Rnd.

ADAC Youngster Cup:

1. Nicolai Skovbjerg (DEN, YAM),
2. Edvards Bidzans (LAT, HON), +3.085
3. Bradley Mesters (NED, KTM), +6.585
4. Maxime Grau (FRA, KTM), +11.199
5. Rasmus Pedersen (DEN, YAM), +13.582
6. Jan Krug (GER, HUS), +14.684
7. Peter König (GER, KTM), +15.475
8. Nico Greutmann (SUI, HUS), +16.638
9. Bence Pergel (HUN, KTM), +19.045
10. Scott Smulders (NED, HON), +30.079
11. Dave Kooiker (NED, KTM), +30.097
12. Martin Venhoda (CZE, GAS), +42.798
13. Markuss Kokins (LAT, GAS), +45.929
14. Ryan Alexanderson (AUS, KTM), +49.992
15. Constantin Piller (GER, YAM), +51.103
16. Lucas Bruhn (DEN, KTM), +51.275
17. Petr Rathousky (CZE, KTM), +1:01.552
18. Roberts Lusis (LAT, GAS), +1:03.995
19. Magnus Gregersen (DEN, HUS), +1:04.475
20. Valentin Kees (GER, KTM), +1:06.443

ADAC 85 Cup:
1. Ryan Oppliger (SUI, KTM),
2. Lucas Leok (EST, HUS), +9.451
3. Emil Ziemer (GER, HUS), +14.973
4. Moritz Ernecker (AUT, GAS), +34.055
5. Oliver Jüngling (GER, KTM), +46.179
6. Soren Winther (DEN, KTM), +53.526
7. Neo Nindelt (GER, YAM), +1:03.468
8. Ricardo Bauer (AUT, KTM), +1:04.164
9. Bertram Thorius (DEN, YAM), +1:08.023
10. Simon Hahn (GER, KTM), +1:16.477
11. Marten Raud (EST, HUS), +1:28.298
12. Raphael Hellmuth (GER, KTM), +1:30.896
13. Jannes Vos (NED, KTM), +1:31.487
14. Storm Maymann (DEN, YAM), +1:32.836
15. Luca Frank (GER, KTM), +1:35.430
16. Harry Dale (GBR, KTM), +1:39.334
17. Matyas Vyleta (CZE, GAS), +1:41.730
18. Jarno Jansen (SUI, GAS), +1:42.978
19. Luca Nierychlo (GER, GAS), +1:45.587
20. Tim Schröter (GER, HUS), +1:51.745

Tijdtraining ADAC 125 Cup:

1. Aron Katona (HUN, KTM), 1:46.344
2. Maximilian Ernecker (AUT, GAS), 1:47.702
3. Jonathan Frank (GER, GAS), 1:48.565
4. Tomass Saicans (LAT, GAS), 1:49.229
5. Jayson Van Drunen (NED, YAM), 1:49.626
6. Travis Leok (EST, HUS), 1:50.822
7. Vaclav Janout (CZE, KTM), 1:51.014
8. Marius Adomaitis (LTU, GAS), 1:51.169
9. Martin Cervenka (CZE, KTM), 1:51.311
10. Raivo Laicans (LAT, GAS), 1:51.624
11. Jan-Erik Kettner (GER, GAS), 1:51.764
12. Mick Kennedy (NED, GAS), 1:52.004
13. Finn Lange (GER, KTM), 1:52.255
14. Zoltan Ördög (ROU, KTM), 1:53.289
15. Dawid Zaremba (POL, YAM), 1:53.630
16. Anthony Caspari (GER, KTM), 1:54.233
17. Mark Tanneberger (GER, KTM), 1:54.329
18. Jacob Bloch (DEN, HUS), 1:54.352
19. Noe Zumstein (SUI, YAM), 1:54.390
20. Lennox Willmann (GER, KTM), 1:54.729
21. Harry Seel (BEL, GAS), 1:55.106
22. Paul Neunzling (GER, GAS), 1:55.815
23. Jan Svandrlik (CZE, KTM), 1:56.155
24. Seweryn Gazda (POL, KTM), 1:56.375
25. Oskar Luis Romberg (GER, YAM), 1:56.418
26. Tom Militzer (GER, KTM), 1:56.517
27. Mike Visser (NED, GAS), 1:56.638
28. Julien Kayser (GER, GAS), 1:56.706
29. Lennard Geidel (GER, HUS), 1:56.881
30. David Kadlecek (CZE, HUS), 1:56.926
31. Rizan Hartman (NED, KTM), 1:57.843
32. Arthur Decouter (BEL, GAS), 1:57.984
33. Erwin Hohenstein (GER, YAM), 1:58.561
34. Maciej Chlewinski (POL, GAS), 1:59.460
35. Martin Kettlitz (GER, KTM), 1:59.567
36. Lukas Albers (GER, YAM), 1:59.772
37. Joel Franz (GER, YAM), 2:00.448
38. Eddy MüLler (GER, GAS), 2:00.491
39. Noryn Polsini (SUI, GAS), 2:00.544
40. Timm Ziegler (GER, KTM), 2:01.040