18.1 C
Amsterdam
22 mei 2024
Motocrossplanet
Home » Bradley Mesters tweede in ADAC Youngster Cup Drehna

Bradley Mesters tweede in ADAC Youngster Cup Drehna

Bradley Mesters is in de eerste wedstrijd van de ADAC Youngster Cup in Drehna tweede geworden. De wedstrijd werd gewonnen door Edvards Bidzans. Ook Scott Smulders eindigde in de top tien en zagen we een sterke tweede plaats voor Dave Kooiker in de tweede manche.

 

Tweede manche:

 

  1. Edvards Bidzans (LAT, HON),
  2. Dave Kooiker (NED, KTM), +5.764
  3. Bradley Mesters (NED, KTM), +11.085
  4. Nicolai Skovbjerg (NED, YAM), +13.783
  5. Bence Pergel (HUN, KTM), +15.974
  6. Rasmus Pedersen (NED, YAM), +23.965
  7. Martin Venhoda (CZE, GAS), +29.533
  8. Nico Greutmann (SUI, HUS), +31.948
  9. Peter König (GER, KTM), +47.798
  10. Petr Rathousky (CZE, KTM), +49.604
  11. Scott Smulders (NED, HON), +50.731
  12. William Kleemann (NED, KTM), +51.765
  13. Ryan Alexanderson (AUS, KTM), +51.956
  14. Lucas Bruhn (NED, KTM), +53.191
  15. Jaroslav Katrinak (SVK, GAS), +54.893
  16. Markuss Kokins (LAT, GAS), +55.100
  17. Roberts Lusis (LAT, GAS), +56.356
  18. Valentin Kees (GER, KTM), +56.612
  19. Damien Knuiman (NED, GAS), +58.366
  20. Leon Rudolph (GER, FAN), +1:01.477
  21. Magnus Gregersen (NED, HUS), +1:05.634
  22. Lyonel Reichl (SUI, HUS), +1:08.410
  23. Eric Rakow (GER, KTM), +1:11.450
  24. Linus Persson (SWE, KTM), +1:13.668
  25. Jan Krug (GER, HUS), +1:14.307
  26. Linus Jung (GER, HUS), +1:16.972
  27. Joosep Pärn (EST, GAS), +1:21.610
  28. Maxime Grau (FRA, KTM), +1:22.856
  29. Jakob Zweiacker (GER, HUS), +1:24.254
  30. Richard Paat (EST, KTM), +1:24.773
  31. David Widerwill (CZE, GAS), +1:29.615
  32. Henry Obenland (GER, KTM), +1:32.603
  33. Erlandas Mackonis (LTU, KTM), +1:36.513
  34. Constantin Piller (GER, YAM), +1:39.638
  35. Joel Elsener (SUI, KTM), +1:42.438
  36. Richard Stephan (GER, KTM), +1 Rnd.
  37. Sebastian Leok (EST, HUS), +3 Rnd.
  38. Junior Bal (BEL, HUS)

 

Derde manche:

 

  1. Rasmus Pedersen (DEN, YAM), 13 Runden
  2. Bradley Mesters (NED, KTM), +2.792
  3. Edvards Bidzans (LAT, HON), +7.759
  4. Martin Venhoda (CZE, GAS), +9.344
  5. Scott Smulders (NED, HON), +10.353
  6. Jan Krug (GER, HUS), +12.012
  7. Constantin Piller (GER, YAM), +17.312
  8. Nico Greutmann (SUI, HUS), +18.032
  9. William Kleemann (DEN, KTM), +22.560
  10. Ryan Alexanderson (AUS, KTM), +23.507
  11. Roberts Lusis (LAT, GAS), +25.461
  12. Peter König (GER, KTM), +26.800
  13. Magnus Gregersen (DEN, HUS), +32.642
  14. Linus Persson (SWE, KTM), +35.794
  15. Bence Pergel (HUN, KTM), +41.873
  16. Dave Kooiker (NED, KTM), +47.234
  17. Lucas Bruhn (DEN, KTM), +48.043
  18. Valentin Kees (GER, KTM), +51.893
  19. Maxime Grau (FRA, KTM), +53.906
  20. Linus Jung (GER, HUS), +55.934
  21. Jaroslav Katrinak (SVK, GAS), +55.937
  22. Damien Knuiman (NED, GAS), +1:09.677
  23. David Widerwill (CZE, GAS), +1:13.213
  24. Henry Obenland (GER, KTM), +1:22.198
  25. Joel Elsener (SUI, KTM), +1:22.199
  26. Junior Bal (BEL, HUS), +1:25.244
  27. Richard Paat (EST, KTM), +1:32.159
  28. Richard Stephan (GER, KTM), +1:34.398
  29. Lyonel Reichl (SUI, HUS), +1:35.211
  30. Jakob Zweiacker (GER, HUS), +1:36.088
  31. Leon Rudolph (GER, FAN), +1:38.182
  32. Eric Rakow (GER, KTM), +1:41.154
  33. Erlandas Mackonis (LTU, KTM), +1 Rnd.
  34. Joosep Pärn (EST, GAS), +1 Rnd.
  35. Nicolai Skovbjerg (DEN, YAM), +4 Rnd.
  36. Markuss Kokins (LAT, GAS), +10 Rnd.
  37. Petr Rathousky (CZE, KTM), +11 Rnd.

 

Daguitslag:

 

  1. Edvards Bidzans (LAT, HON), 67 Pnt
  2. Bradley Mesters (NED, KTM), 62
  3. Rasmus Pedersen (DEN, YAM), 56
  4. Nicolai Skovbjerg (DEN, YAM), 43
  5. Martin Venhoda (CZE, GAS), 41
  6. Nico Greutmann (SUI, HUS), 39
  7. Scott Smulders (NED, HON), 37
  8. Dave Kooiker (NED, KTM), 37
  9. Peter König (GER, KTM), 35
  10. Bence Pergel (HUN, KTM), 34
  11. Jan Krug (GER, HUS), 30
  12. Ryan Alexanderson (AUS, KTM), 26
  13. William Kleemann (DEN, KTM), 21
  14. Constantin Piller (GER, YAM), 20
  15. Maxime Grau (FRA, KTM), 20
  16. Roberts Lusis (LAT, GAS), 17
  17. Lucas Bruhn (DEN, KTM), 16
  18. Petr Rathousky (CZE, KTM), 15
  19. Markuss Kokins (LAT, GAS), 13
  20. Magnus Gregersen (DEN, HUS), 10
  21. Linus Persson (SWE, KTM), 7
  22. Valentin Kees (GER, KTM), 7
  23. Jaroslav Katrinak (SVK, GAS), 6
  24. Damien Knuiman (NED, GAS), 2
  25. Linus Jung (GER, HUS), 1
  26. Leon Rudolph (GER, FAN), 1