18.1 C
Amsterdam
22 mei 2024
Motocrossplanet
Home » Ernecker wint ADAC 125 Cup Drehna, Kennedy zesde

Ernecker wint ADAC 125 Cup Drehna, Kennedy zesde

De eerste wedstrijd van de ADAC 125 Cup in Drehna is gewonnen door Max Ernecker voor Aron Katona en Jonathan Frank. Mick Kennedy werd zesde in het dagklassement.

 

Eerste manche:

 

  1. Maximilian Ernecker (AUT, GAS),
  2. Aron Katona (HUN, KTM), +8.751
  3. Tomass Saicans (LAT, GAS), +29.087
  4. Jonathan Frank (GER, GAS), +30.708
  5. Raivo Laicans (LAT, GAS), +58.662
  6. Martin Cervenka (CZE, KTM), +1:03.627
  7. Mick Kennedy (NED, GAS), +1:06.895
  8. Finn Lange (GER, KTM), +1:19.071
  9. Paul Neunzling (GER, GAS), +1:29.930
  10. Dawid Zaremba (POL, YAM), +1:32.750
  11. Jacob Bloch (DEN, HUS), +1:36.825
  12. Noe Zumstein (SUI, YAM), +1:39.235
  13. Zoltan Ördög (ROU, KTM), +1:45.779
  14. Jan-Erik Kettner (GER, GAS), +1:47.262
  15. Jayson Van Drunen (NED, YAM), +2:01.318
  16. Anthony Caspari (GER, KTM), +1 Rnd.
  17. Lennox Willmann (GER, KTM), +1 Rnd.
  18. Travis Leok (EST, HUS), +1 Rnd.
  19. Mike Visser (NED, GAS), +1 Rnd.
  20. Noryn Polsini (SUI, GAS), +1 Rnd.
  21. Harry Seel (BEL, GAS), +1 Rnd.
  22. Rizan Hartman (NED, KTM), +1 Rnd.
  23. Oskar Luis Romberg (GER, YAM), +1 Rnd.
  24. Erwin Hohenstein (GER, YAM), +1 Rnd.
  25. Julien Kayser (GER, GAS), +1 Rnd.
  26. Martin Kettlitz (GER, KTM), +1 Rnd.
  27. Tom Militzer (GER, KTM), +1 Rnd.
  28. Lennard Geidel (GER, HUS), +1 Rnd.
  29. David Kadlecek (CZE, HUS), +1 Rnd.
  30. Jan Svandrlik (CZE, KTM), +1 Rnd.
  31. Maciej Chlewinski (POL, GAS), +1 Rnd.
  32. Lukas Albers (GER, YAM), +1 Rnd.
  33. Timm Ziegler (GER, KTM), +1 Rnd.
  34. Eddy MüLler (GER, GAS), +1 Rnd.
  35. Arthur Decouter (BEL, GAS), +1 Rnd.
  36. Mark Tanneberger (GER, KTM), +2 Rnd.
  37. Joel Franz (GER, YAM), +7 Rnd.
  38. Seweryn Gazda (POL, KTM), +9 Rnd.
  39. Vaclav Janout (CZE, KTM), +11 Rnd.
  40. Marius Adomaitis (LTU, GAS), +12 Rnd.

 

Tweede manche:

 

  1. Maximilian Ernecker (AUT, GAS),
  2. Aron Katona (HUN, KTM), +6.851
  3. Jonathan Frank (GER, GAS), +7.420
  4. Tomass Saicans (LAT, GAS), +13.941
  5. Zoltan Ördög (ROU, KTM), +34.400
  6. Raivo Laicans (LAT, GAS), +41.731
  7. Marius Adomaitis (LTU, GAS), +49.596
  8. Travis Leok (EST, HUS), +54.847
  9. Mick Kennedy (NED, GAS), +1:00.303
  10. Jayson Van Drunen (NED, YAM), +1:11.867
  11. Noe Zumstein (SUI, YAM), +1:12.253
  12. Martin Cervenka (CZE, KTM), +1:21.291
  13. Finn Lange (GER, KTM), +1:22.855
  14. Vaclav Janout (CZE, KTM), +1:24.839
  15. Lennox Willmann (GER, KTM), +1:59.188
  16. Harry Seel (BEL, GAS), +1 Rnd.
  17. Dawid Zaremba (POL, YAM), +1 Rnd.
  18. Oskar Luis Romberg (GER, YAM), +1 Rnd.
  19. Mike Visser (NED, GAS), +1 Rnd.
  20. Paul Neunzling (GER, GAS), +1 Rnd.
  21. Jan Svandrlik (CZE, KTM), +1 Rnd.
  22. David Kadlecek (CZE, HUS), +1 Rnd.
  23. Mark Tanneberger (GER, KTM), +1 Rnd.
  24. Julien Kayser (GER, GAS), +1 Rnd.
  25. Anthony Caspari (GER, KTM), +1 Rnd.
  26. Martin Kettlitz (GER, KTM), +1 Rnd.
  27. Tom Militzer (GER, KTM), +1 Rnd.
  28. Arthur Decouter (BEL, GAS), +1 Rnd.
  29. Erwin Hohenstein (GER, YAM), +1 Rnd.
  30. Eddy Müller (GER, GAS), +1 Rnd.
  31. Joel Franz (GER, YAM), +1 Rnd.
  32. Timm Ziegler (GER, KTM), +1 Rnd.
  33. Maciej Chlewinski (POL, GAS), +1 Rnd.
  34. Noryn Polsini (SUI, GAS), +2 Rnd.
  35. Lukas Albers (GER, YAM), +3 Rnd.
  36. Kjetil Oswald (SUI, KTM), +7 Rnd.
  37. Lennard Geidel (GER, HUS), +9 Rnd.
  38. Jan-Erik Kettner (GER, GAS), +13 Rnd.
  39. Jacob Bloch (DEN, HUS), 14 Rnd.
  40. Rizan Hartman (NED, KTM), 14 Rnd.

 

Daguitslag:

 

  1. Maximilian Ernecker (AUT, GAS), 50 Pnt
  2. Aron Katona (HUN, KTM), 44
  3. Jonathan Frank (GER, GAS), 38
  4. Tomass Saicans (LAT, GAS), 38
  5. Raivo Laicans (LAT, GAS), 31
  6. Mick Kennedy (NED, GAS), 26
  7. Zoltan Ördög (ROU, KTM), 24
  8. Martin Cervenka (CZE, KTM), 24
  9. Finn Lange (GER, KTM), 21
  10. Noe Zumstein (SUI, YAM), 19
  11. Jayson Van Drunen (NED, YAM), 17
  12. Travis Leok (EST, HUS), 16
  13. Dawid Zaremba (POL, YAM), 15
  14. Marius Adomaitis (LTU, GAS), 14
  15. Paul Neunzling (GER, GAS), 13
  16. Lennox Willmann (GER, KTM), 10
  17. Jacob Bloch (DEN, HUS), 10
  18. Vaclav Janout (CZE, KTM), 7
  19. Jan-Erik Kettner (GER, GAS), 7
  20. Harry Seel (BEL, GAS), 5
  21. Anthony Caspari (GER, KTM), 5
  22. Mike Visser (NED, GAS), 4
  23. Oskar Luis Romberg (GER, YAM), 3
  24. Noryn Polsini (SUI, GAS), 1