14.2 C
Amsterdam
21 mei 2024
Motocrossplanet
Home » Boris Maillard wint Kamp Lintfort, Meuwissen tiende

Boris Maillard wint Kamp Lintfort, Meuwissen tiende

De Fransman Boris Maillard heeft vandaag het Duits Kampioenschap in Kamp Lintfort weten te winnen. Maillard wist beide manches winnend af te sluiten en pakte de dagzege voor Noah Ludwig 3-2 en Tim Koch 2-3.

Van Nederlandse zijde kwamen Raf Meuwissen en de gebroeders Knuiman hier aan de start. Meuwissen wist tiende en elfde te worden in de manches. Jeremy Knuiman werd negentiende en tiende en Damien Knuiman werd in beide manches achttiende.

Eerste manche:

1. Maillard, Boris,
2. Ludwig, Noah, +4.769
3. Koch, Tim, +12.125
4. Stender, Mike, +27.582
5. Koch, Nico, +43.110
6. Hoffmann, Toni, +54.037
7. Platt, Lukas, +1:05.620
8. Thunecke, Max, +1:15.424
9. Tornau, Fynn-Niklas, +1:22.190
10. Meuwissen, Ralf, +1:24.445
11. Gallwitz, Vincent, +1:27.554
12. Winkle, Kevin, +1:41.935
13. Schittenhelm, Moritz, +1:44.252
14. Stapel, Elias, +1:48.723
15. Appelt, Marnique, +1:56.706
16. Rehberg, Leon, +1:58.363
17. Löb, Phil Niklas, +2:09.455
18. Knuiman, Damien, +1 Rnd.
19. Knuiman, Jeremy, +1 Rnd.
20. Gosepath, Ben, +1 Rnd.
21. Vogelwaid, John, +1 Rnd.
22. Obenland, Henry, +1 Rnd.
23. Praun, Theo, +1 Rnd.
24. Heistermann, Gerrit, +1 Rnd.
25. Linke, Tobias, +1 Rnd.
26. Zeyen, Tim, +1 Rnd.
27. Streichsbier, Lukas, +1 Rnd.
28. Schoch, Malik, +1 Rnd.
29. Koch, Marvin, +1 Rnd.
30. Völker, Joshua, +1 Rnd.
31. Osswald, Jan, +2 Rnd.
32. Andres, Yannick, +2 Rnd.
33. Lichey, Leopold, +5 Rnd.
34. Ecca, Gianluca, +8 Rnd.
35. Streichsbier, Georg, +9 Rnd.
36. Bülow, Max, +11 Rnd.

Tweede manche:

1. Maillard, Boris,
2. Koch, Tim, +1.901
3. Ludwig, Noah, +2.602
4. Platt, Lukas, +28.868
5. Stender, Mike, +32.831
6. Koch, Nico, +42.836
7. Thunecke, Max, +1:01.536
8. Hoffmann, Toni, +1:15.165
9. Tornau, Fynn-Niklas, +1:18.197
10. Knuiman, Jeremy, +1:43.189
11. Meuwissen, Ralf, +1:51.664
12. Gallwitz, Vincent, +2:00.254
13. Schittenhelm, Moritz, +2:02.030
14. Stapel, Elias, +2:07.301
15. Winkle, Kevin, +2:10.710
16. Rehberg, Leon, +1 Rnd.
17. Appelt, Marnique, +1 Rnd.
18. Knuiman, Damien, +1 Rnd.
19. Obenland, Henry, +1 Rnd.
20. Gosepath, Ben, +1 Rnd.
21. Linke, Tobias, +1 Rnd.
22. Heistermann, Gerrit, +1 Rnd.
23. Vogelwaid, John, +1 Rnd.
24. Völker, Joshua, +1 Rnd.
25. Koch, Marvin, +2 Rnd.
26. Schoch, Malik, +2 Rnd.
27. Praun, Theo, +2 Rnd.
28. Osswald, Jan, +2 Rnd.
29. Lichey, Leopold, +8 Rnd.
30. Streichsbier, Georg, +8 Rnd.
31. Streichsbier, Lukas, +11 Rnd.
32. Löb, Phil Niklas, +12 Rnd.
33. Andres, Yannick, +14 Rnd.
34. Bülow, Max, +16 Rnd.
35. Zeyen, Tim, +16 Rnd.
DNS Ecca, Gianluca

Daguitslag:

1. Maillard, Boris, 50 Pnt
2. Koch, Tim, 42
3. Ludwig, Noah, 42
4. Stender, Mike, 34
5. Platt, Lukas, 32
6. Koch, Nico, 31
7. Hoffmann, Toni, 28
8. Thunecke, Max, 27
9. Tornau, Fynn-Niklas, 24
10. Meuwissen, Ralf, 21
11. Gallwitz, Vincent, 19
12. Schittenhelm, Moritz, 16
13. Winkle, Kevin, 15
14. Stapel, Elias, 14
15. Knuiman, Jeremy, 13
16. Rehberg, Leon, 10
17. Appelt, Marnique, 10
18. Knuiman, Damien, 6
19. Löb, Phil Niklas, 4
20. Obenland, Henry, 2
21. Gosepath, Ben, 2

Uitslagen van Crossmagazin.de