16 C
Amsterdam
18 mei 2024
Motocrossplanet
Home » Papenmeier wint Ladies Cup Kamp Lintfort voor Gelissen

Papenmeier wint Ladies Cup Kamp Lintfort voor Gelissen

Larissa Papenmeier heeft beide manches van het Duits Kampioenschap Dames weten in Kamp Lintfort weten te winnen. Papenmeier wist in beide manches de Nederlandse Danee Gelissen voor te blijven die zowel in de eerste als de tweede manche op een tweede plaats over de finish kwam. Alicia Reitze mocht met tweemaal een derde plaats als derde mee naar het podium.

Uitslag Ladies Cup Kamp Lintfort:

Eerste manche:

1. Papenmeier, Larissa,
2. Gelissen, Danee, 13.615
3. Reitze, Alicia, 15.895
4. Hoppe, Fiona, 39.519
5. Lehmann, Janina, 1:16.368
6. Irmgartz, Kim, 1:24.906
7. Benecke, Mara, 1:42.014
8. Siemerink, Britt, 1:46.712
9. Michels, Lisa, 2:10.863
10. Kupczyk, Wiktora, 2:18.254
11. Breugelmans, Maxime, 1 Rnd.
12. Schittenhelm, Selina, 1 Rnd.
13. Pachmann, Lexi, 1 Rnd.
14. Das, Kyshara, 1 Rnd.
15. Bartling, Lisa, 1 Rnd.
16. Erpeka, Annika, 1 Rnd.
17. Knop, Luzie, 1 Rnd.
18. Kück, Tarja, 1 Rnd.
19. Spikker, Noortje, 1 Rnd.
20. Blatter, Julia, 1 Rnd.
21. Nordmann, Tara, 1 Rnd.
22. Van Der Wijk, Hailey, 1 Rnd.
23. Sturzeck, Gianna, 1 Rnd.
24. Völker, Rosalie, 2 Rnd.
25. Wellmanns, Rieke, 2 Rnd.
26. Uliana, Conopliov, 2 Rnd.
27. Streppelmann, Maren, 2 Rnd.
28. Schlicht, Aliah, 2 Rnd.
29. Dijkman, Nina, 2 Rnd.
30. Bergs, Nike, 3 Rnd.
31. Köhler, Emely, 6 Rnd.
32. Prevoo, Carina, 6 Rnd.
33. Classen, Merle, 7 Rnd.

Tweede manche:

1. Papenmeier, Larissa,
2. Gelissen, Danee, +33.452
3. Reitze, Alicia, +50.835
4. Michels, Lisa, +1:02.696
5. Hoppe, Fiona, +1:14.201
6. Lehmann, Janina, +1:24.733
7. Irmgartz, Kim, +1:34.179
8. Benecke, Mara, +1:43.916
9. Kupczyk, Wiktora, +1 Rnd.
10. Schittenhelm, Selina, +1 Rnd.
11. Breugelmans, Maxime, +1 Rnd.
12. Kück, Tarja, +1 Rnd.
13. Pachmann, Lexi, +1 Rnd.
14. Knop, Luzie, +1 Rnd.
15. Bartling, Lisa, +1 Rnd.
16. Spikker, Noortje, +1 Rnd.
17. Nordmann, Tara, +1 Rnd.
18. Erpeka, Annika, +1 Rnd.
19. Köhler, Emely, +1 Rnd.
20. Blatter, Julia, +1 Rnd.
21. Sturzeck, Gianna, +1 Rnd.
22. Völker, Rosalie, +1 Rnd.
23. Van Der Wijk, Hailey, +1 Rnd.
24. Uliana, Conopliov, +2 Rnd.
25. Wellmanns, Rieke, +2 Rnd.
26. Schlicht, Aliah, +2 Rnd.
27. Streppelmann, Maren, +2 Rnd.
28. Dijkman, Nina, +2 Rnd.
29. Classen, Merle, +3 Rnd.
30. Bergs, Nike, +3 Rnd.
31. Siemerink, Britt, +8 Rnd.
32. Das, Kyshara, +9 Rnd.
33. Prevoo, Carina, +12 Rnd.

Daguitslag Ladies Cup:

1. Papenmeier, Larissa, 50 Pnt
2. Gelissen, Danee, 44
3. Reitze, Alicia, 40
4. Hoppe, Fiona, 34
5. Lehmann, Janina, 31
6. Michels, Lisa, 30
7. Irmgartz, Kim, 29
8. Benecke, Mara, 27
9. Kupczyk, Wiktora, 23
10. Schittenhelm, Selina, 20
11. Breugelmans, Maxime, 20
12. Pachmann, Lexi, 16
13. Siemerink, Britt, 13
14. Kück, Tarja, 12
15. Bartling, Lisa, 12
16. Knop, Luzie, 11
17. Erpeka, Annika, 8
18. Spikker, Noortje, 7
19. Das, Kyshara, 7
20. Nordmann, Tara, 4
21. Köhler, Emely, 2
22. Blatter, Julia, 2

Uitslagen van Crossmagazin.de