16.1 C
Amsterdam
30 mei 2024
Motocrossplanet
Home » Deelnemerslijsten Italiaans Kampioenschap Mantova

Deelnemerslijsten Italiaans Kampioenschap Mantova

Aankomend weekend wordt de tweede wedstrijd van het Italiaans Kampioenschap verreden in Mantova. Ten opzichte van de eerste wedstrijd in Riola Sardo zien we hier meer sterke namen op de deelnemerslijst staan waaronder Lucas en Sacha Coenen, Liam Everts, Roan van de Moosdijk, Jeremy Seewer, Cas Valk en Calvin Vlaanderen (twijfelachtig).

Ook Freek van der Vlist, Sven Borger, Lotte van Drunen, Bradley Mesters, Sander Hofstede en Glenn Coldenhoff gaan hier deelnemen.

Bekijk hieronder de deelnemerslijsten van de MX1 en MX2 klasse.

Mantova MX1
1. BORZ LUCA
2. BOSI GIACOMO
3. BRUMANN KEVIN
4. CHARLIER CHRISTOPHE
5. CIARLO MANUEL
6. COLDENHOFF GLENN
7. FEBVRE ROMAIN
8. FERNANDEZ GARCIA RUBEN
9. FLINK SAMUEL
10. FORATO ALBERTO
11. FREIDIG LORIS
12. GAJSER TIM
13. GEERTS JAGO
14. GIFTING ISAK
15. GUARISE ISMAELE
16. IVANOV MAYKAL
17. KOCH TOM
18. KOWALSKI JAKUB
19. LODI TOMMASO
20. MONTICELLI IVO
21. NILSSON AXEL
22. OKURA YUKI
23. OSTLUND ALVIN
24. PANCAR JAN
25. PEZZUTO STEFANO
26. PHILIPPAERTS DAVID
27. RECCHIA NICOLA
28. RENAUX MAXIME
29. RUBINI STEPHEN
30. SCHEU MARK
31. SCHIOCHET ANTONIO
32. SEEWER JEREMY
33. SPIES MAXIMILIAN
34. TORNAU FYNN-NIKLAS
35. TRINCHIERI PIETRO
36. VALERI ALESSANDRO
37. VAN DE MOOSDIJK ROAN
38. VAN DER VLIST FREEK
39. VLAANDEREN CALVIN
40. WATSON BEN
41. WOLF FLAVIO

Mantova MX2
1. ADAMO ANDREA
2. ALEXANDERSON RYAN
3. BARBAGLIA EUGENIO ANGELO ETTORE
4. BASTIANON DENNY
5. BENNATI MORGAN
6. BICALHO SALA RODOLFO
7. BINDI RICCARDO
8. BOVE VINCENZO
9. BRIDA ALBERTO
10. BRILLI ANDREA
11. BUSATTO PATRICK
12. CAZAL XAVIER
13. COENEN LUCAS
14. COENEN SACHA
15. DAL FITTO PIETRO
16. DE BAERE EMILE
17. DELLA VALLE DAVIDE
18. EVERTS LIAM
19. FREDSOE MADS
20. GIARRIZZO VINCENZO MATTEO
21. GWYTHER KELTON
22. HOFSTEDE SANDER
23. KEES VALENTIN
24. KRUG JAN
25. LANGENFELDER SIMON
26. LAPUCCI NICHOLAS
27. LATA VALERIO
28. LEOK SEBASTIAN
29. MARTINEZ NOGUEIRA
30. MARTORANO PAOLO
31. MENEGHELLO GIOVANNI
32. MESTERS BRADLEY
33. MORO LUCA
34. PERGEL BENCE
35. PTACEK TOMAS
36. ROMPKOWSKI JAN
37. ROSSI ANDREA
38. ROSSI MARC-ANTOINE
39. RUFFINI LUCA
40. SAAD SOULIMANI
41. SALVINI NICOLA
42. SCOLLO MAURIZIO
43. SMITH MAGNUS
44. SVENNBORGER SVEN
45. TIBURCIO BERNARDO
46. TUANI FEDERICO
47. VALK CAS
48. VAN DRUNEN LOTTE
49. VOLPICELLI EDOARDO
50. ZANCHI FERRUCCIO
51. ZANGARI GIUSEPPE MARIA